Weekendowa Szkoła Policealna w Poznaniu

Kto i kiedy może zapisać się do Szkoły Policealnej w Poznaniu?

Szkoła Policealna w Poznaniu skierowana jest do wszystkich osób, które posiadają wykształcenie średnie i chcą
w krótkim czasie zdobyć profesjonalną wiedzę potrzebną aktualnie na rynku pracy.

Zapisy do szkoły policealnej przyjmujemy do końca września!

Dlaczego warto ukończyć Szkołę Policealną u nas?

Każdego roku opracowujemy taką ofertę edukacyjną, która dostosowana jest do obecnego rynku pracy. Dzięki temu, po ukończeniu naszej szkoły masz ogromne szanse na znalezienie pracy, awans zawodowy lub rozpoczęcie własnej działalności.

Otrzymujesz tytuł zawodowy technika – adekwatny do wybranego kierunku.

Jesteśmy placówką oświatową posiadającą uprawnienia szkoły publicznej. Oznacza to, że wydawane świadectwa i dyplomy są honorowane przez pracodawców i innego rodzaju instytucje.

Więcej argumentów, które potwierdzają, że nasza szkoła jest jedną z najprzyjemniejszych form edukacji w Poznaniu możesz poznać pod tym linkiem - Dlaczego warto uczyć się u nas?

Obecna oferta edukacyjna – poroponowane kierunki

  • Administracja i Ubezpieczenia
  • Opiekun Osoby Starszej
  • Asystent Osoby Niepełnosprawnej

Jak wygląda nauka w naszej szkole?

  • Zajęcia odbywają się systemem zaocznym – dwa lub trzy zjazdy w miesiącu w soboty
    i niedziele. Staramy się układać plan w taki sposób, aby nie zabierać Tobie całego weekendu. Najczęściej planujemy zajęcia w godzinach od 8:00 do 15:00.
  • Nauka trwa cztery semestry. Przedmioty wykładane są blokami zakończonych egzaminem. Bez obaw! Mamy wysoką zdawalność egzaminów. Nasi słuchacze są do nich bardzo dobrze przygotowani.
  • Naukę prowadzi grono wykładowców poznańskich uczelni i szkół średnich.
  • Wszystkie klasy wyposażyliśmy w nowoczesne środki dydaktyczne.

Wspieramy i rozumiemy różne sytuacje

Zdajemy sobie sprawę z tego, że część osób pracuje, posiada własne rodziny i inne obowiązki. Dlatego staramy się zawsze elastycznie podchodzić do każdego słuchacza i pomagać mu w uzyskiwaniu zaliczeń i zdobywaniu wiedzy.

W przypadku różnych problemów np. nagłej utraty pracy – proponujemy alternatywne formy opłaty czesnego, rozkładamy czesne na większa liczbę rat lub przedłużamy terminy płatności. 

Nam także zależy na tym abyś ukończył szkołę dlatego wspólnie ustalamy różne plany alternatywne.

Co po ukończeniu Szkoły Policealnej?

Możliwości są praktycznie nieograniczone. Możesz rozpocząć studia, uzyskać pracę, otrzymać awans zawodowy, założyć własną działalność gospodarczą lub po prostu cieszyć się zdobytym wykształceniem.

Po ukończeniu wybranego kierunku zyskujesz szanse na znalezienie zatrudnienia w takich sektorach jak jednostki administracyjne, jednostki samorządu terytorialnego (urzędy marszałkowskie, powiatowe, miejskie i inne), organizacje społeczne, zakłady usługowe czy towarzystwa ubezpieczeniowe.

W naszej szkole funkcjonuje doradca zawodowy, który chętnie pomoże Tobie w podjęciu najlepszych dla Twoich możliwości i potrzeb decyzji. Jeśli tylko zechcesz, umówimy Cię na bezpłatną rozmowę z doradcą zawodowym, który sprawdzi Twoje preferencje zawodowe.

Ile to kosztuje?

Według naszych słuchaczy posiadamy jedną z najbardziej korzystnych ofert czesnego w Poznaniu. Sam decydujesz czy chcesz opłacać naukę w ratach (bez dodatkowych kosztów) czy wniesiesz opłatę za cały semestr (z dodatkowym rabatem).

Należy dodać, że nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat. W momencie podpisania umowy masz pewność ile będziesz płacił za cały okres nauki. Dlaczego to takie ważne? Niektóre szkoły promują swoją ofertę jako „bezpłatna szkoła policealna”. Nie mówią jednak wprost, że pomimo darmowego czesnego jest wiele opłat za każdą formalność np. wydanie legitymacji, egzaminy, zaświadczenia, wpisowe, dyplomy, świadectwa itp. Końcowo wychodzi mniej korzystniej niż stała, pewna opłata w czesnym.

Obecne koszty nauki w Szkole Policealnej znajdują się tutaj - Ile kosztuje nauka w szkole policealnej?

 

Zapisz się już dziś i uzyskaj maksymalne zniżki!

Zobacz zasady rekrutacji

Lub skontaktuj się z nami jeśli masz pytania

Formularz kontaktowy


Odwiedź nas na Facebook!

Copyright © 2018 | www.szkolydobre.edu.pl | All Rights Reserved! |