Referencje naszych absolwentów

Bardzo dobra szkoła! Świetni nauczyciele, cudowna dyrekcja i rewelacyjne podejście do uczniów! Pełne i bardzo dobre przygotowanie do matury! Polecam!!!! :)
Natalia Dudzińska


Szkołę wspominam bardzo pozytywnie. W każdej sytuacji wspiera ucznia, aby mógł osiągnąć jak najlepsze wyniki. Wszyscy pracownicy i nauczyciele są pomocni i uczeń z każdym pytaniem może się do nich zwrócić. Polecam Prywatne Liceum dla Dorosłych “Dobre” jako świetną szkołę, z której wyniosłem dobre wyniki w nauce, zdaną maturę oraz masę pozytywnych wspomnień.
Filip Majchrzak


Prywatne Liceum dla Dorosłych “Dobre” to bez wątpienia najlepsza do jakiej mogłem trafić. Naprawdę przyjemna atmosfera i ogromna pomoc ze strony dyrekcji. Słowa bez kolorowania. Bardzo polecam!
Monika Chojecka


Jako absolwentka Prywatnego Liceum dla Dorosłych “Dobre” mogę powiedzieć, że w szkole panuje naprawdę miła atmosfera, a grono pedagogiczne jest kompetente i chętne do współpracy. Zawsze można liczyć na pomoc z ich strony oraz dobre przygotowanie do matury. Polecam jako maturzystka 2015!
Renata Mroczyńska

Serdecznie polecam Prywatne Liceum dla Dorosłych “Dobre” z powodu indywidualnego podejścia do ucznia oraz dostępnych zajęć dodatkowych przygotowujących do matury. Aututem szkoły jest również możliwość dalszej kontynuacji nauki w szkole policealnej “Nova” i zdobywanie kwalifikacji niezbędnych na rynku pracy.
Natalia Płończak


Najlepsza szkoła dla dorosłych w Poznaniu! Serdecznie zapraszam!
Kuba Skrzypczak


Odwiedź nas na Facebook!

Copyright © 2018 | www.szkolydobre.edu.pl | All Rights Reserved! |